Üye olmak için ne yapmam lazım?

Çok kolay! Tek yapmanız gereken şey http://mailman.metu.edu.tr/mailman/listinfo/dksk-l adresine girmek ve gerekli alanları doldurmak.

Peki neden?

Gelişmelerden ve duyurulardan haberdar olabilmek, tartışmaları izlemek/katılmak, sormak, öğrenmek, eski üyelerimizle sanal ortamda tanışmak vb. birçok şey için...

Üyelikten çıkmak için ne yapmam lazım?

Yine http://mailman.metu.edu.tr/mailman/listinfo/dksk-l adresinde sayfanın en altından e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapıp yönergeleri izleyin.

Listeye attığım mesajlar niye bana gelmiyor?

Bunun sebebi muhtemelen liste hesabınızın geri-bildirim özelliğinin olmamasıdır. Bunu düzeltmek için, yine http://mailman.metu.edu.tr/mailman/listinfo/dksk-l adresinden şifrenizle giriş yapın ve Üyelik Seçenekleri kısmından "Mesaja kendi gönderdiğiniz mesajları istiyor musunuz?" seçeneğini "evet" şeklinde değiştiriniz.

Liste arşivi, kayıtlı kullanıcıların listesi, liste hesabım...

Mailman'in web sayfasından liste ayarlarınızı değiştirebilir, DKSK-L arşivine ve mailman'in kullanım dökümanlarına ulaşabilirsiniz.

ODTU mailman'in internet adresi: http://mailman.metu.edu.tr/mailman/listinfo/dksk-l. Daha ayrıntılı bilgi için, liste yöneticisine mail atabilirsiniz.


Son Güncelleme:
24/11/2019 - 01:24